יום שני, 19 פברואר 2018, 08:07
דף הבית    |    אודותינו    |    גיל הזהב    |    נכויות ומגבלויות    |    סיוע לילדים מוגבלים    |    בריאות תראפיה וטיפולים    |    פורומים    |    צור קשר

מוקד טלפוני חינם

073-7020543

חפש
כדי שנוכל לעזור לכם וליקירכם-צרו קשר
שם מלא* :
טלפון* :
נייד :
אימייל :
תוכן :
קוד אבטחה
This Is CAPTCHA Image
 עליה במספר עובדי סיעוד זרים
(עודכן ב: 24/9/2008)
בעוד שבשנת 2006 היו כ-44,178 היתרי העסקת עובדים זרים בתחום הסיעוד בישראל, בשנת 2007 מספר ההיתרים עלה ל-51,744
 מטפלים עובדים זרים יקבלו נקודות זיכוי ממס הכנסה
(עודכן ב: 14/6/2006)
העובדים יהנו מ-2.25 נקודות זיכוי רטרואקטיבית משנת המס 2003 עד שנת המס 2006, עקב העלאת היטל העסקת עובדים זרים
 קרונות דו-קומתיים חדשים יצטרפו למערך הרכבות של רכבת ישראל, ויאפשרו מעתה גישה נוחה יותר לנכים.
(עודכן ב: 13/6/2006)
הראשונים שבהם החלו כבר לפעול והשאר - עד סוף השנה
 נכים יזכו להנחה של 10% ברכבת
(עודכן ב: 13/6/2006)
עד כה ניתנה ההנחה לנכי צה"ל ונפגעי פעולות איבה בלבד. מהיום יהיה זכאי כל נכה ובעל מוגבלות להנחה זו.
 אתר חדש לעמותת ידיים
(עודכן ב: 4/6/2006)
עמותת ידיים הוציאה את הפורטל הראשון לסעד בישראל

ההרשמה לאתר תאפשר לך גישה מלאה למידע שבמערכת, וקבלת עדכונים וחדשות ישירות למייל שלך. ניוזלייטר זה עוסק במגוון נושאים , בתחום הסיעוד, בריאות, מטפלים, וכולל כתבות ומאמרים, עדכונים, טיפים והמלצות, ועוד. המידע אינו כרוך בתשלום וניתן כשרות ללקוחותינו.

 דף הבית  סיוע לילדים מוגבלים  עזרה בבית ידיים לסיוע בשירותי סיעוד והשמה של מטפלים עובדים זרים לילדים מוגבלים   
ידיים לסיוע בשירותי סיעוד והשמה של מטפלים עובדים זרים לילדים מוגבלים  | כתב/ת: 

עודכן בתאריך: 11/16/2009

קצת אודותינו...

"ידיים" מתמחה בתחום של איתור, גיוס והבאה ארצה של מטפלות ומטפלים עובדים זרים ממדינות הפיליפינים ומזרח אירופה. כמו כן, מתמחה העמותה בשלב ההשמה של המטפלים בבתי משפחות של ילדים בעלי מוגבלויות, הזקוקים לסיוע ופיקוח צמודים של 24 שעות ביממה.

ידיים הוקמה למען מתן שירות לקהילה ולאוכלוסיות מיוחדות בה. העמותה מעניקה סיוע לילדים מוגבלים לקיום חיים תקינים ככל האפשר בביתם, עם בני משפחתם. הדגש העיקרי של מתן סיוע זה הינו על גיוסו של כוח אדם איכותי בתחום הסיעוד והבאתו ארצה אל בתי המטופלים.

לידיים שיתוף פעולה עם סוגכנויות עם הסמכה להבאתם של מטפלים עובדים זרים ממגוון מדינות, מטעם משרד התעשייה והמסחר וכן מטעמו של משרד הפנים. נסיוננו ופועלינו הרבים בתחום הביאו ליצירתו של מאגר גדול ואיכותי של מטפלים זרים שהם מקצועיים ומנוסים לטיפול בילדים בעלי מוגבלויות.

אנו מקפידים על יצירת התאמה מירבית של המטפל זר לצרכים המיוחדים של הילד ומשפחתו. התאמה זו מבוצעת באופן אישי ע"י פגישות ייעוץ מטעמינו.

אודות עובדים זרים

עובד זר לסיוע מקיף לילדכם בבית 24 שעות ביממה:

אנו ב"ידיים" מאמינים שהסתייעות במטפלים זרים מהווה פתרון יעיל, זמין וזול למצוקות סיעוד הנובעות ממגבלות פיזיות ורפואיות. 
 
ילד בעל נכות או הלוקה במחלה קשה נדרש לסיוע בפעולות שגרתיות ויומיומיות, החל מקימה ממיטתו ועד הכנת אוכל ושיעורים. השקפתנו גורסת כי, על-אף מגבלותיהם, זכאים הילדים להמשך תפקוד נורמאלי בקהילה כחלק מהזכות לשיווין וכבוד.
 
הטיפול הצמוד והמסור הנדרש לילדים אלו הוא מאוד מחייב וברוב המקרים מבוצע ע"י בני משפחה וחברים. אולם, במקרים מסוימים הם זקוקים לסיוע חיצוני לשם הענקת הטיפול הטוב ביותר ליקיריהם.
 
בכוחה של העסקת מטפל עובד זר לסיעוד הילד לסייע באופן ניכר בשמירה על קיום אורח חיים תקין עבור הילד וכן עבור בני משפחתו.
 
המטפל מעניק שירותי סיעוד אישיים הכוללים רחצה וגישה לשירותים, טיפולי פיזיותראפיה וכן טיפולים של ריפוי בעיסוק. בנוסף, מטפלת זרה דואגת לצרכי משק הבית השונים של המשפחה, החל מניקיון וסדר ועד לבישול ארוחות משפחתיות. משום כך, מהווים המטפלים עובדים זרים פתרון כולל, זול ונוח לסוגיות הסיעוד ומשק הבית ותרומה לשקט הנפשי ואיכות החיים של כלל המשפחה.
 
 
מאגר העובדים הזרים של "ידיים":
 
ל"ידיים" מאגר של מאות מטפלים עובדים זרים ממדינות שונות כאשר העיקריות שבהן הן מדינות המזרח הרחוק (הודו, סרילנקה ופיליפינים) ומדינות מזרח אירופה (אוקראינה, רומניה, בולגריה, מולדובה, בלארוס והונגריה).
 
המטפלים במאגר שלנו:
  • בעלי ידע מקצועי בתחום הסיעוד (עוברים הכשרה בארץ מוצאם הכוללת לימוד בסיסי של השפה העברית, לימוד נהלי עבודה ואף היכרות עם מנהגי ישראל והיהדות)
  • בעלי תעודת יושר מהמשטרה בארצם
  • נבדקו ונמצאו כשירים מבחינה רפואית
  • מחזיקים באישורים הדרושים לכניסה ארצה
  • מנוסים במתן סיעוד פרטי למטופל, טיפולי פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק וכן בסיוע בעבודות משק הבית
 
עובדים זרים - קבלת אישורים

"ידיים" דואגת לכל התהליכים של קבלת האישורים, הגיוס, ההבאה וההשמה של המטפל או מטפלת זרה

התהליך כולל גופים רבים החל מביטוח לאומי ומשרדי ממשלה שונים וכלה בסוכנויות כוח אדם בחו"ל ובארץ. החוקים והנהלים במדינתנו לעניין זה הופכים נוקשים עם הזמן. בנוסף, רבים אינם יודעים כלל כי הם זכאים לקבלת סיוע מהמדינה ולקבלת אישור להבאתו של מטפל סיעודי זר לארץ. 

הצוות המקצועי וצוות המתנדבים של "ידיים" זמין לסייע בכל שלבי השגת האישורים והבאת המטפל. הסיוע כולל פגישות ייעוץ בתחילתו של התהליך לאישור הזכאות, בירור היקף הסיוע מהמדינה ועד להשמתו של המטפל בבית המשפחה. סיוע נוסף ניתן בנושאי תנאי ההעסקה, תשלום ביטוח וחידוש אשרות העסקה. אולם, הטיפול אינו מסתיים כאן ואנשי העמותה עומדים בקשר עם המשפחות לווידוא שביעות רצונם מהמטפל הזר ומהטיפול שהוא מעניק ליקירם.

 חזרה לרשימת המאמרים   הדפס מאמר   שלח לחבר
דף הבית    |    אודותינו    |    גיל הזהב    |    נכויות ומגבלויות    |    סיוע לילדים מוגבלים    |    בריאות תראפיה וטיפולים    |    פורומים    |    צור קשר
ע"י בניית אתרים בניית אתרים  כל הזכויות שמורות לעמותת ידיים Copyright © 2006