מרכז ידיים למען הקהילה

עודכן בתאריך: 11/18/2009

מהו אתר ידיים - סיעוד ועובדים זרים

מרכז מידע ידיים נועד כדי לשרת את הקהילה בתחום הסיעוד וההשמה של מטפלים עובדים זרים. אנחנו מתמחים בניהול שירותי סיעוד ומטפלים סיעודיים מהארץ ומחו"ל.

ידיים הוא מרכז מידע בו באים לידי ביטוי השילוב המנצח של השכלה וניסיון ניהולי מחד וניסיון של שנים בשירותי סיעוד שונים וביעוץ להשמה של מטפלות/ים זרות/ים ברחבי הארץ.

 

חזרה לחיים ללא מגבלות, סיוע כולל לסעד וסיעוד

החזון העומד במרכז מידע ידיים הוא קהילה מודרנית. קהילה בה האנשים החלשים הזקוקים לעזרה וסיעוד אינם מנודים לשולי החברה אלא חיים באופן פעיל ונורמאלי, תוך שמירה על הכבוד העצמי בקהילה. העמותה מציעה מגוון של שירותים למתן סיוע וסיעוד לנזקקים, כשמירה פרטית של אחיות והשמה של מטפלים עובדים זרים.

אנחנו פועלים אך ורק מול גופים בעלי אישורים והסמכות מכל המשרדים הממשלתיים הרלוונטיים, כמשרד הפנים, משרד העבודה והרווחה ומשרד התעשייה והמסחר. כמו כן, אנחנו פועלים מול גופים אשר הינם ספק מורשה של משרד הביטחון אשר מספקים שירותי סיעוד ומטפלים זרים לנכי צה"ל. אנו מעניקים שרות אישי וחם הכולל פגישת ייעוץ חינם לכל דורש.

 

לשירותך, צוות מקצועי ומסור

צוות העובדים והמתנדבים של ידיים הינו מהצוותים המקצועיים והמנוסים בארץ במתן עזרה וייעוץ בתחום שרותי סיעוד וההשמה של מטפלים זרים. לצוות ידע רב בנהלים, בחוקים ובזכויות לעובדים זרים הניתנים בארץ. הצוות המקצועי והמסור יענה על כל שאלה בתחום הסיעוד בסובלנות וביסודיות.

לידיים מתנדבים ונציגים רבים ברחבי הארץ מבאר שבע עד נהריה.
פנו אלינו כדי שנוכל לקבוע פגישת יעוץ חינם ולסייע לכם וליקירכם - הזינו פרטיכם
בעמוד הקשר ונציג שלנו יחזור אלכם בהקדם. כל פניה תענה במסירות ובכבוד רב.